STING ST-401

Rohy Sting ST-401 Ľahké eloxované rohy Sting, materiál AL6061 T6, CNC obrábané, hmotnosť 68g, dĺžka 105mm, farba červená...
Doporučená ponuka Koloshop.sk

Na sklade • Viac variantov4,5 €95 % • 476×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,4 €96 % • 293×Ďalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov2,49 €99 % • 9 650×Shop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie

zelená
Materiál
hliník

• , zakúpené v MTBIKER shop

Po dlhom zvažovaní a vyberaní rohov som sa rozhodol pre tieto a musím povedať že som spravil veľmi dobre milo ma prekvapilo kvalitné spracovanie aj dizajn uchopenie. Vrelo odporúčam

zelená
Materiál